Size bir telefon kadar yakınız
02122103860
Dil Seçin
tren

ORİON RDR SERİSİ RADAR SEVİYE TRANSMİTTERLERİ

ORİON RDR SERİSİ RADAR SEVİYE TRANSMİTTERLERİ

ORION RDR350A-24

AÇIKLAMA

50 metre mesafe, 3 Telli ve 2 Telli Bağlantı, Temassız FMCW Ölçüm Teknolojisi, Standart 4-20mA ve MODBUS RS485 Çıkış Sinyali, 2 Röle Kontağı, IP68 Koruma Sınıfı, -20°C+80°C Çalışma Sıcaklığı, 12°’den Daha Az Sinyal Yayılım Açısı, Set Edilen Ölçüm Aralığında %0.2 Hassasiyet, DN100 Flanş veya Askı Çatal Bağlantı, Alüminyum Gövde

 

KULLANIM ALANLARI

Kum, Çimento, Atık Su, Temiz Su, Süt ve Süt Ürünleri, Meşrubat, Yağ, Benzin, Mazot, İlaç Sanayi, Dolomit, Kalsit, Perlitli Alçı, Kireç, İnce Kum, Taş, Seramik, Pulverize Kömür Tozu, Un ve Yem, Plastik Granüller.

UYGULAMA  ALANLARI

Orion FMCW (RDR300 serisi) radar seviye sensörü, temassız açık ve kapalı tanklarda sıvı ve katı malzemelerin sürekli seviye ve hacim ölçümü için kullanılır. Ölçülecek seviye, ve mesafe aralığının parametrelerini ayarlamak için 4 tuş sızdırmaz tuş takımı ve LCD ekran kullanılır. Arıza göstergesi FMCW radarın çalışma ve arıza durumu hakkında sizi bilgilendirir. Bunlara ek olarak ölçülen değeri seviye, mesafe (cm, m) veya hacim (litre, m3) olarak gösterebilir.  Cihaz ölçüm süresi yerine FMCW (darbe) teknolojisini kullanır. Zamanla artan frekans ile bir sinyal taraması oluşturur ve gönderir. İletilen sinyal ölçülen yüzey tarafından yansıtılır. Yansıtılan sinyal anten tarafından toplanır. İletilen ve alınan sinyaller arasındaki frekans farkı, ölçülen yüzey ile sensör arasındaki mesafe ile doğru orantılıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu site, Netlun® Kurumsal Web Sistemi ile hazirlanmistir.